Recenzja Bitmaxtrade: Bitmaxtrade.com Oszustwo na rynku Forex

Bitmaxtrade (Bitmaxtrade.com) to kolejna okrutna platforma binarna, opcje CFD i oszustwo związane z kryptowalutą, która trafiła w świat handlu. Bitmax Trade również twierdzi, że oferuje entuzjastom Crypto rozwiązania wydobywcze Crypto. Bit Max Trade to po prostu sposób na upewnienie się, że ci oszustowie złapią entuzjastów handlu Crypto. Z powodu skarg ze wszystkich stron świata kłopoty narastają. Przeczytaj tę autentyczną i uczciwą recenzję BITMAXTRADE, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzja Bitmaxtrade

Recenzja Bitmaxtrade

Po otrzymaniu licznych skarg e-mail od ofiar tego oszustwa, musieliśmy to zbadać. Podczas naszego dochodzenia natrafiliśmy na niektóre szkodliwe cechy, które należy ujawnić. Bitmaxtrade to kolejna internetowa platforma oszustwa inwestycyjnego, która planuje oderwać się od inwestorów początkujących. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w handlu wiemy, jak wykrywać te pułapki z daleka. Przejrzyj tę szczegółową recenzję, ponieważ ujawnimy niektóre sztuczki wykorzystywane przez Bitmax Trade.

Ktokolwiek zarejestruje się na tej platformie, popełni wielki błąd. Są to profesjonalni oszuści, którzy sklonowali prawdziwą witrynę handlową. Dzięki roszczeniom i obietnicom wzbogacenia inwestorów platforma po prostu kradnie dokonane depozyty. Nigdy nie ufaj platformie, która ma nad sobą roszczenia i obietnice. Dzięki sklonowanej stronie internetowej inwestorzy oszukują się, sądząc, że mogą zarabiać na handlu z Bit Max Trade. Dowiedz się, dlaczego powinieneś trzymać się z dala od tej strony w szczegółach poniżej.

O Bitmaxtrade

Zgodnie z informacjami na ich stronie internetowej, platforma jest własnością Algobit Ltd. Algobit Ltd jest znaną platformą oszustw, która atakuje nielegalną działalność handlową. I to jest pierwszy problem, jaki zauważyliśmy na tej platformie. Brak odpowiednio regulowanej firmy macierzystej związany z większością oszustw internetowych. Bitmaxtrade jest własnością sprawdzonej firmy oszukańczej, która nie jest zarejestrowana w żadnym rejestrze firm.

Anonimowość to kolejna cecha, na którą należy zwrócić uwagę. Brak odpowiednich danych własnościowych świadczy o tym, że mamy do czynienia z kiepską platformą. W każdym razie nikt nie powinien rejestrować się w anonimowej internetowej platformie inwestycyjnej. Nikt nie zna nazwisk członków założycieli tej platformy. Bez prawidłowych danych własności należy unikać anonimowych stron internetowych.

Czy Bitmaxtrade jest licencjonowany i regulowany?

Oszuści zrobią lub powiedzą wszystko, aby ich platforma wydawała się legalna i uregulowana. I to właśnie robi Bitmaxtrade z fałszywymi twierdzeniami o licencji. Opublikowali numer IBC 198 028 jako numer licencji. Jeśli to stwierdzenie było prawdziwe, dlaczego nie wysłali pasujących dokumentów? Prawdziwie licencjonowana platforma opublikuje kopie swoich dokumentów licencyjnych, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Bez kopii potwierdzających numer licencji mogą to być liczby losowe, którymi są.

Skontaktowaliśmy się z różnymi organami regulacyjnymi online, aby potwierdzić status licencji tej witryny. To, co odkryliśmy, było szokujące poza słowami. Platforma nie powinna działać, ponieważ niektóre organy regulacyjne wydały ostrzeżenie. CONSOB i FCA wydały ostrzeżenie w sprawie Algobit Ltd. Gdy oficjalne organy regulacyjne ostrzegają, to dlatego, że inwestorzy narzekają.

Zalety Bitmaxtrade

Nie mogliśmy wymyślić żadnych korzyści handlowych z tej platformy. Jak może przynieść korzyść platforma, która została zgłoszona przez władze jako oszustwo? Dzięki skargom z całego świata Bitmaxtrade jest zdecydowanie platformą, której należy unikać za wszelką cenę. Oto niektóre z powodów, dla których nalegamy, abyś trzymał się z dala od tej platformy zguby. Unikaj popełniania takich błędów, jakie popełnili inni inwestorzy. Bit Max Trade nie zrobi nic poza przejęciem pieniędzy i ucieczką.

Wady Bitmaxtrade

Typy kont

Typy kont Bitmaxtrade

Bitmaxtrade zapewnia użytkownikom trzy rodzaje kont do wyboru. Konta są wymienione jako Brązowy, Srebrny i Złoty. Funkcje tych kont są potrzebne, ponieważ minimalny depozyt przekracza ustalone standardy branżowe. Platforma poprosi użytkowników o zdeponowanie 500 $ jako minimalnego depozytu, który przekracza ustalone standardy. Bonusy to kolejna kwestia, która jest ukrytą pułapką zachęcającą użytkowników do zdeponowania większej ilości środków. Po zdeponowaniu większej ilości środków w nadziei na uzyskanie premii oszustowie zamykają Twoje konto.

Wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o kanały depozytowe, platforma ma dobrze zabezpieczony obszar. Niektóre wymienione kanały depozytowe obejmują Bitcoin, MasterCard, Neteller, Skrill, Visa i wiele innych. Głównym problemem związanym z Bitmaxtrade jest brak możliwości wypłaty środków przez użytkowników. I tu wyznaczamy granicę, gdy platforma zmienia się z platformy handlowej w oszustwo. Członkowie dowolnej platformy powinni zawsze wypłacać środki w dowolnym momencie.

Obsługa klienta offline

Platforma ma okno czatu w prawym dolnym rogu strony. Problem z tą platformą polega na tym, że czat na żywo jest cały czas offline. Problem z wiadomościami e-mail polega na tym, że są one jednokierunkowe, co jest niekorzystne. Członkowie mogą spędzać dni bez otrzymywania odpowiedzi od zespołu wsparcia. Podany numer telefonu jest zawsze zajęty, a gdy linia przechodzi, nikt nie odbiera połączeń. Ci oszustowie nie chcą komunikować się z wcześniejszymi depozytami i otwieraniem kont.

Platforma handlowa

Zgodnie z tym, czego się nauczyliśmy, Bitmaxtrade korzysta z niestandardowej platformy. Sprzedają go użytkownikom, co jest ryzykowne, ponieważ platforma nie została przetestowana. W przypadku takich platform bezpieczeństwo jest głównym problemem. Platforma nie ma odpowiednich funkcji bezpieczeństwa, takich jak DDoS i szyfrowanie SSL. Po pobraniu platformy dajesz hakerom dostęp do komputera osobistego, ponieważ platforma jest złośliwa.

Bezpieczeństwo funduszy dzięki Bitmaxtrade

Platforma ma ogromny problem z obsługą funduszy. Łączenie środków na jednym koncie dzieje się w BIT MAX TRADE. Inwestorzy wpłacają środki bezpośrednio na rachunek bankowy właściciela. W żaden sposób platforma nigdy nie pozwoli użytkownikom na wypłacanie środków z tego konta.

Oszustwo lub legit

Wpłata i wypłata Bitmaxtrade / Finansowanie konta

Dowody wskazują na to, że Bitmaxtrade to oszustwo czekające, by rzucić się na niczego niepodejrzewających inwestorów. Pamiętaj, aby oznaczyć wszystkie swoje e-maile jako spam i nigdy nie klikać żadnych linków wysyłanych przez ich e-mailowy zespół marketingowy. Ostrzeż swoją rodzinę i znajomych przed zarejestrowaniem się na tej nielegalnej platformie.

Dolna linia

Dodamy tę platformę do naszej czarnej listy oszustów, aby nikt nie wpadł w tę pułapkę.

Życząc wszystkim inwestorom szczęśliwego i pomyślnego handlu.

Dodaj do zakładek Link.

رهام مرادی
Próbuję się z nimi komunikować, ale jest to zgubiony, więc dla mnie straciłem wszystkie pieniądze.
Júnior Aragão
Nigdy więcej nie będę oszukiwać. Nauczyłem się wielkiej lekcji tłuszczu!
Jo Busch
Dzwonili do mnie prawie codziennie, aby wyciągnąć ode mnie pieniądze.
Denise Perrin
Mam nadzieję, że każde ciało, które robi z nimi interesy, proszę otwórz oczy, zanim będzie za późno.
Jiri Verbree
Proszę ich, że potrzebuję pieniędzy z mojego konta, a oni odmawiają mi ich wypłacenia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *