Przegląd opcji Flip: Flip-options.com Pokazano oszustwo Forex

Flip Options (Flip-options.com) to kolejne okrutne opcje binarne, kontrakty CFD i oszustwa związane z kryptowalutami od inwestorów. Flip Options twierdzi, że oferuje szybkie i niezawodne transfery, które nie mają sobie równych w całej Europie. Flip-Options to zawód, który pozwala handlowcom handlować już za 10 centów. Przy tak niskiej cenie wywoławczej inwestorzy zarejestrowali się bez przeprowadzenia dogłębnych badań. Przeczytaj ten szczegółowy przegląd OPCJI FLIP, aby uzyskać więcej.

Przegląd opcji przerzucania

Przegląd opcji przerzucania

Po tym, jak członkowie zaczęli narzekać na zablokowanie swoich kont handlowych, wiedzieliśmy, że kłopoty się szykują. I dlatego postanowiliśmy zbadać tę platformę i dojść do sedna sprawy. Flip Options otwarcie kradnie członkom, odmawiając im wypłaty funduszy i wypracowanych zysków. Po zdeponowaniu środków na tej platformie jest to ostatnia informacja o tym. Do większości członków zwrócono się za pośrednictwem platform mediów społecznościowych i zachęciło ich do przyłączenia się do platformy.

Profesjonalni oszuści wiedzą, jak zwabić niczego niepodejrzewających inwestorów do rejestracji. Obiecują ci wysoki współczynnik wygranych w krótkim okresie czasu. I właśnie to robi Flip Options. Ich strona twierdzi, że zarobisz 95% swojej inwestycji w zyski poniżej 60 sekund. Przy tak wysokiej marży inwestorzy zarejestrowali się i zdeponowali środki bez namysłu. Uważaj na tak wysokie marże zysków, ponieważ są to głównie działki, które Cię zwabią.

Informacje o opcjach odwracania

Nikt tak naprawdę niewiele wie o tej kiepskiej platformie i skąd się ona wzięła. Bliższe spojrzenie na stronę internetową nie pokazuje żadnych informacji dotyczących tego, z której platformy działała. I w tym momencie fabuła gęstnieje, gdy inwestorzy zapisują się na nieznaną platformę handlową. Żaden z rejestrów witryn firm, z którymi się skontaktowaliśmy, nigdy nie słyszał o tej platformie. A to dowód, że mamy do czynienia z mistyfikacją.

Anonimowość jest ryzykowną funkcją każdej platformy inwestycyjnej online. Nikt nie zna nazwisk członków założycieli ani osób prowadzących program. I tu wyznaczamy granicę, ponieważ bardzo anonimowe strony internetowe są bardzo ryzykowne. Kolejną niepokojącą cechą jest to, że żaden broker nie wyszedł i twierdził, że jest powiązany z tą platformą. Jak dokładnie działa platforma, nikt się nie domyśla. Inwestorzy powinni trzymać się z dala od tej platformy i ignorować materiały promocyjne na stronie internetowej.

Czy Flip Options jest licencjonowane lub zarejestrowane?

Żadna anonimowa witryna nigdy nie będzie licencjonowana przez organy regulacyjne. Niektóre instytucje, z którymi się skontaktowaliśmy, to ASIC, CONSOB, CySEC, FCA, FSC i NFA. Żaden z tych organów nigdy nie udzielał licencji ani nie regulował platformy. Opcje Flip działa bez ważnej licencji i należy je usunąć z równania. Fundusze nigdy nie są bezpieczne dzięki nielicencjonowanej platformie, która jest całkowicie anonimowa.

Prawdziwa platforma publikuje kopie swoich certyfikatów licencyjnych, aby pokazać przejrzystość. Daje to handlowcom szansę sprawdzenia szczegółów licencji i potwierdzenia z zainteresowanymi podmiotami. I tak jest, ponieważ nikt nie przyjdzie na ratunek; platforma nie przestrzega przepisów. Jeśli tak, ofiary otrzymają odszkodowanie.

Zalety opcji odwracania

Nie mogliśmy znaleźć żadnej korzyści związanej z platformą, która nie ma żadnej licencji. Dzięki skargom ze wszystkich stron świata jest to platforma, której należy unikać. Niech użytkownicy zarejestrują się, zdeponują środki, a następnie zamkną witrynę. Dzięki tej ekspozycji artyści oszustów zaczną się ukrywać i nigdy nie będą oglądać się za siebie.

Wady opcji odwracania

Rodzaje kont

Opcje przerzucania Rodzaje kont

Flip Options zapewnia użytkownikom trzy typy kont do wyboru. Niektóre z tych kont mają te same funkcje, co rzadkie. Konta są wymienione jako Brązowy, Srebrny i Złoty. Co dziwne w przypadku kont to premie przyznawane użytkownikom, którzy je otwierają. Bonusy są również pułapką zapewniającą użytkownikom zdeponowanie większej ilości środków. Bonusy zaczynają się odpowiednio od 20%, 50% i 100%.

konto Demo

Kolejną szokującą platformą jest posiadanie sfałszowanego konta demo. Użytkownicy, którzy wolą testować działanie platformy, powinni przetestować konto demo. Ci oszustowie skorzystali z platformy i przygotowali konto demo, aby uzyskać niesamowite marże. Konto demonstracyjne zapewnia zyski na poziomie 98% lub wyższym.

Wpłata i wypłata

Jeśli chodzi o konta finansowania, platforma ma dobrze zabezpieczony obszar. Kanały depozytowe obejmują przelew bankowy, Bitcoin, MasterCard, Visa i inne. Dzięki kanałom depozytowym dostępnym w dowolnym miejscu na świecie ci oszustowie poszerzyli pułapkę. Wypłata środków wciąż pozostaje największym problemem platformy. Żaden członek nie ujawnił dowodów na 95% zysk w ciągu 60 sekund. Czyni to Flip Options certyfikowanym oszustwem.

Fałszywe nagrody

Strona główna ma nagrody, które platforma twierdzi, że otrzymała. Bliższe spojrzenie pokazuje, że nagrody te są jedynie logo nagród, a nie faktycznymi nagrodami. Rzeczywista nagroda zostałaby wygrawerowana na samym trofeum nagrody. Oto niektóre z drobnych szczegółów, których gołe oko może nie myśleć o widzeniu. Dowód jest tam; Opcje Flip nigdy nie zdobyły żadnych nagród i nie są uznawane przez branżę handlową. Wydaje się, że żaden broker nie ma pojęcia o istnieniu tej platformy.

Bezpieczeństwo funduszy dzięki opcji Flip

Ogromnym problemem związanym z tą platformą jest brak funkcji bezpieczeństwa do ochrony funduszy. Bez szyfrowania DDoS i SSL hakerzy mogą łatwo przejąć platformę i ukraść dane karty kredytowej. Pamiętaj, aby trzymać się z dala od tej platformy i oprzeć się chęci zarejestrowania się przy ich szalonych promocjach. Segregacja kont to kolejny problem, co oznacza, że ​​Flip Options gromadzi środki na jednym koncie. Bezpieczeństwo nigdy nie jest priorytetem dla oszustów, ponieważ po prostu chcą, aby inwestorzy złożyli u nich depozyty.

Oszustwo lub legit

Opcje przerzucania Kanały depozytowe / Finansowanie konta

Dowody wskazują, że FlipOptions jest całkowitym oszustwem, które należy ujawnić. Aby chronić dobrą nazwę handlową, mamy nadzieję, że władze zbadają i zamkną platformę. Oznacz wszystkie swoje wiadomości e-mail jako spam i nigdy nie klikaj żadnych linków wysyłanych przez ich e-mailowy zespół marketingowy. Radzenie sobie z takimi platformami stanowi ryzyko i ofiary mogą o tym świadczyć.

Myśl finału

Dodamy tę platformę do naszej czarnej listy oszustów i upewnimy się, że nikt nie wpadnie w tę pułapkę.

Życzę wszystkiego najlepszego w handlu.

Dodaj do zakładek Link.

Lara Bongartz
Alex Jenner, Dae Anderson, jeśli tak naprawdę masz na imię, kimkolwiek jesteś - ZDOBĄDŹ PRAWDZIWE PRACY !!! CAŁOŚĆ MASZ, TY MASZ !!! PRZESTAŃ KRADZIEĆ OD LUDZI, TO NIE PRAWO!
Andre Flores
Zdeponowałem środki teraz nie mogę się zalogować ani wymienić na nr tel. Na telefon. Właśnie straciłem pieniądze. Proszę wziąć wszystkie sieci
Leo Huhtala
oszukali mnie z ponad 250 dolarów. Mam Adwokata, Sędziego i Jury, a wy nie pozostaniecie bezkarni, że mogę wam obiecać.
Brittany Simmons
Miałem do czynienia z Flip-options (bardzo kiepskimi), a ostateczna kwota wypłaty po prostu nigdy mi nie została wypłacona i nie jestem w stanie uzyskać od nich żadnej odpowiedzi w tej sprawie.
Nevaeh Adams
Byłem bardzo rozczarowany .. miałem 4500,00 $ na koncie. Obietnica przy dołączaniu była możliwa do wypłaty w dowolnym momencie .. WSZYSTKIE KŁAMSTWA .. Teraz są 2 miesiące i nie mogę wyciągnąć środków .. Po prostu odmawiają i teraz moje konto nie pozwoli w, powiedzmy nieautoryzowane .. ale kiedy do ciebie zadzwonią, działa .. zadane dlaczego nie ma odpowiedzi ...
Tammy Walker
W JAKI SPOSÓB MOŻESZ SPIĆ W NOC? Musicie być teraz bogaci bez wątpienia, bo nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie, ilu oszukaliście na całym świecie!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *