Noor Capital Review: Noorcapital.ae Equitable Broker

Noor Capital (Noorcapital.ae) jest uczciwym brokerem Forex licencjonowanym przez Bank Centralny ZEA. NoorCapital oferuje użytkownikom w regionie Zatoki Perskiej strategię inwestycji finansowych dostosowaną do potrzeb inwestorów. Oferują szeroki wachlarz możliwości inwestycji finansowych, takich jak administracja finansowa i doradztwo. Członkowie, z którymi się skontaktowaliśmy, uznali brokera za najlepszego w regionie. Przeczytaj tę szczegółową recenzję NOOR CAPITAL, aby uzyskać więcej.

Przegląd kapitału Noor

Przegląd kapitału Noor

Aby dowiedzieć się więcej o tym brokerze, udaliśmy się na jego stronę główną. Dzięki przejrzystej i przyjaznej stronie członkowie są w dobrych rękach. Witryna obejmuje wszystkie ścieżki, a poruszanie się po niej jest łatwe. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek pytań, możesz skorzystać z pomocy czatu na żywo. Oferują swoje usługi wszystkim kwalifikowanym inwestorom oraz instytucjom. Członkowie mogą mieć dostęp do różnych klas aktywów. Dzięki bardzo przyjaznemu menedżerowi konta inwestorzy są w dobrych rękach.

Innym interesującym faktem z Noor Capital jest ich program partnerski. Oferują hybrydową strukturę inwestycji, która dobrze pasuje na rynki zatoki. Program nakazuje podmiotom stowarzyszonym ochronę funduszy w bezpiecznym środowisku. Dołączenie do programów partnerskich wymaga od użytkowników wzmocnienia pozycji handlowców za pomocą narzędzi handlowych Noor. Klienci korzystają również z sezonowych narzędzi promocyjnych związanych z tym brokerem. Podsumowując, Noor Capital zapewnia, że ​​oferuje uczciwe i stabilne warunki handlowe.

O Noor Capital

Noor Capital PSC jest spółką stojącą za tą stroną internetową i jest regulowana przez Bank Centralny ZEA. Oferują doradztwo i inwestycje finansowe wszystkim, którzy chcą się zarejestrować. Mają nadzieję na rzetelność i wysoką jakość usług dla handlowców na całym świecie. Noor Capital obiecuje stworzyć strategię finansową odzwierciedlającą osobowość tradera. Wszystko wydaje się być w porządku z ich misją i wizją, z wyjątkiem jednej rzeczy. Nadal nie wiemy, kto prowadzi tę stronę, istnieje wyraźna anonimowość.

Przewijając stronę, udaliśmy się na stronę wiadomości przewodniczącego. Dlaczego nie wymienił swoich nazwisk? Czy to dziwne, że przewodniczący nie wspomina swojego prawdziwego nazwiska na końcu swojego wystąpienia? Ich poziom anonimowości jest ogromną czerwoną flagą, szczególnie dla innych handlowców w innych regionach. Anonimowość jest zawsze cierniem dla europejskich i innych handlowców spoza regionu zatoki.

Czy Noor Capital jest licencjonowany lub zarejestrowany?

Jeśli chodzi o licencjonowanie, nikt nie może obalić ich roszczeń licencyjnych. Noor Capital PSC jest licencjonowany i zarejestrowany przez Bank Centralny ZEA. Czy to oznacza, że ​​brokerowi należy ufać? Zasadniczo zalecamy tylko brokerów powiązanych ze znanymi organami regulacyjnymi. Posiadanie licencji z banku centralnego to jedno, a oferowanie prawdziwych usług handlowych to drugie. Zarejestruj się u brokerów licencjonowanych przez UE i inne znane organy regulacyjne. Bank Centralny ZEA nie ogranicza tego.

Aby być bezpiecznym, używaj brokerów regulowanych przez ASIC, COSNOB, CySEC, FCA, FSA, NFA i SEC. Są to instytucje, które dają zielone światło tylko podmiotom, które przestrzegają ścisłych wytycznych. Niestety NoorCapital nie oferuje szerokiej oferty handlowej, ale raczej platformę inwestycyjną. Istnieje wiele niejasnych stwierdzeń dotyczących tego brokera, co zmusza nas do kwestionowania ich motywów. Dlaczego ten broker nie ma odpowiednich funkcji bezpieczeństwa w swojej witrynie? Nawet najbardziej podstawowe oprogramowanie zabezpieczające do ochrony ich strony internetowej.

Cechy Noor Capital / Zalety

Licencjonowany w banku centralnym ZEA

Noor Capital PSC jest spółką akcyjną, która przestrzega przepisów handlowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szczegóły rejestracji można uzyskać w Departamencie Rozwoju Gospodarczego w Abu Zabi. Chodzi o to, że Twoje środki są bezpieczne u tego brokera. Dzięki surowym wymogom regulacyjnym NoorCapital uzyskał licencję handlową.

Szerokie instrumenty handlowe

Na początek mają platformę MT4, która jest najlepsza w świecie handlu. Oprócz solidnej platformy, inwestorzy mogą handlować z parami walutowymi 46. Możesz także uzyskać wiele kontraktów CFD i metali szlachetnych na wymianę. Dostępne są również monety kryptograficzne, takie jak Bitcoin, Etherium, Litecoin i Ripple. Ich platforma MT4 ma zaawansowane funkcje, takie jak zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów. Oferują dźwignię, która jest tak wysoka jak 1: 500. Zapewnia to traderom zmniejszenie ryzyka inwestycyjnego.

Wady handlu z Noor Capital

Wysokie spready

O ile lubimy brokerów, którzy oferują kuszące funkcje, musimy być realistami. Spread EUR / USD oscylował wokół pipsów 2. Spready są traktowane jako okazja, gdy zaczynają się poniżej pipsów 1.5. Wydaje się, że ten broker jest skierowany do określonego rodzaju traderów. I to sprawia, że ​​mamy drugie myśli z brokerami w regionie zatoki.

Metody płatności nie wymienione

Noor Capital nie informuje użytkowników, jakiego rodzaju metod płatności używają handlowcy. W jaki sposób broker, który posiada ważną licencję handlową, może przegapić tak ważne informacje? To kolejna czerwona flaga, którą musimy podnieść. Są to oczywiście złe metody deponowania środków. Przez cały czas inwestorzy powinni znać dostępne kanały depozytów i wypłat. Jak często wypłaty są wysyłane do inwestorów? Brak takich informacji to czerwona flaga.

Czy fundusze Noor Capital są bezpieczne?

Tak, fundusze są bezpieczne u tego brokera, ponieważ są ubezpieczone przez bank centralny. Czy to oznacza, że ​​powinieneś otworzyć u nich konto? Nie, otwórz konto we wspomnianych wyżej organach regulacyjnych.

Czy Noor Capital jest legalny czy oszukańczy?

Niestety nie jest to broker, który polecamy naszym czytelnikom. Nie mają kluczowych informacji, co jest rozczarowaniem. Trzymaj się z dala od tych brokerów i zarejestruj się u rekomendowanych brokerów.

Werdykt

Aby bezpiecznie handlować, zarejestruj się u brokerów regulowanych przez ASIC, COSNOB, CySEC, FCA, NFA i SEC.

Życząc wszystkim inwestorom bezpiecznych i udanych transakcji.

Dodaj do zakładek Link.

Wiepke Treurniet
Nigdy nie powiedziano mi, że przekazane 200 USD nie wystarczy i później zmuszono mnie do przekazania 2000 USD. Gdy zapytałem, czy nie powinienem mieć 2000 $, co się stanie, tak zwany Menedżer Brian powiedział, że nie mają czasu na małe zmiany. To jest oszustwo i czekam na zwrot pieniędzy, nie wiedząc, czy go odzyskam, ale pójdę do wszystkich sieci medialnych, aby je ujawnić, jeśli nie otrzymam zwrotu w wysokości 200 USD. Kiedyś pracowałem dla dużej firmy medialnej i łatwo będzie mi je ujawnić.
Misty Garrett
Menedżer pomógł określić typy kont, zalecane dla akcji wyboru konta. Handluję od 5 miesięcy
Coline Petit
Idealny do nauki podstaw i kopiowania dla wykwalifikowanych handlowców!
Luís Figo Novaes
Nie wierz w to, co mówią, po 8 tygodniach codziennego wysyłania e-maili ktoś przychodzi przez telefon i mówi pech, z pewnością coś można zrobić
Jade Williams
jak dotąd tak dobrze Handluję tylko około miesiąca i wciąż jestem niedoświadczony. Muszę się dużo nauczyć, ale jak dotąd wszystko działa bardzo dobrze.
Davut Günday
Łatwy w użyciu Prosty i łatwy w użyciu.
Elif Kahveci
Łatwy dostęp i przejrzysty przegląd zasobów. Świetna atmosfera i społeczność.
Vincent Singh
Będą chcieli mi zwrócić 10 razy 200 $Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *